TEKLİF AL

Tekne 2

Yemek zamanları için insanlar bazı özel günlerde kendileri için değerli buldukları kişilere yemek organizasyonu düzenler. Bu ister iki kişilik özel davetler için ister se çeşitli organizasyonlar için toplu yemek organizasyonları olabilir. Toplu yemek organizasyonu için olağan dışı yemek konsepti hazırlamak isteyenler için teknede yemekli boğaz turu muhteşem bir sunumdur. Boğazın muhteşem atmosferi ışığında unutulmaz bir yemek gecesi tertip etmek isteyenler için harika bir organizasyondur. Teknede yemek ziyafeti vermek isteyenler için düşünülebilir ve tercih edilebilir konseptlerden birisidir.

Her Türlü Yemek Organizasyonları İçin Tercihinizi Yapabilirsiniz

Her türlü yemek organizasyonları için teknede boğazlı yemek organizasyonu için tercihinizi istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Boğaz havası ile açılış yemekleri, düğün yemekleri, iftar yemekleri, iş yemekleri ve daha pek çok yemek organizasyonu için tercihinizi bizimle yapabilirsiniz. Rezervasyon, organizasyon fiyatları, hizmet kalitesi ve daha pek çok konu hakkında bilgi edinmek için sitemizin iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz.

Randevu İçin Arayın

Muhteşem bir yemek organizasyonu için teknede yemek eşliğinde boğaz turu yaşamak isteyenler için 350 kişilik kapasiteli teknemizde organizasyonunuz yaptırabilirsiniz. Organizasyon fiyatları olarak kişi sayısına göre fiyat belirlenmektedir. Uygun fiyatlar, kampanyalı fiyatlar ve çok daha fazlası için bilgi edinmek için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Uygun tarihte gün almak ve yer ayırtmak için geç kalmamak için rezervasyon işlemlerinizi çok önceden başlamanızda yarar vardır.