TEKLİF AL

Tekne 3

Boğazda yemek yemek pek çok kişinin hayatında bir kere bile olsa yapmak istedikleri etkinliklerden birisidir. Teknede yemekli boğaz turu programı olarak farklı bir yemek alternatifi arayanlar için bu program ideal bir yemek programıdır. Özellikle toplu yemek vermek isteyen kişilerin farklı bir alan arayışı içerisinde olanlar için değişik bir konseptir. İş toplantıları, davetler, düğün yemekleri, partiler, açılışlar gibi daha pek çok toplu yemek organizasyon işleri için teknede yemekli boğaz programı seçilebilir.

Toplu Yemekleriniz İçin Sıra Dışı Bir Konsept Ayarlayabilirsiniz

Toplu yemekleriniz için sıra dışı bir konsept arayışında olanlar için teknede yemekli Boğaz Turu Organizasyonu tercih edilebilir. Misafirlerini farklı bir konseptle ağırlamak isteyenler için tekne turu harika yemek organizasyonlardan ve son zamanların en popüler yemek organizasyonlarından birisidir. Sizler de dostlarınıza, iş arkadaşlarınıza ya da müşterilerinize bu şekilde yemek organizasyonu hazırlatabilirsiniz.

Firmamız İle İrtibat Kurabilirsiniz

Yemek organizasyonu için teknede boğaz eşliğinde yemek organizasyon konsepti için firmamızdan destek alabilirsiniz. 200 kişilik misafir ağırlama konsepti ve müşterilere sunulan hizmetleri ile seçkin bir yemek organizasyonu desteği almak için firmamızdan yararlanabilirsiniz. Firmamızdan destek almak ve yemek organizasyonunu firmamız desteği ile sağlamak için firmamızın iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. İletişim bölümünden bize ulaşarak firmanın hizmetleri, organizasyon fiyatları, sunmuş olduğu olanaklar ve çok daha fazlası için bizlerden destek sağlayabilirsiniz.