TEKLİF AL

Tekne 4

Toplu yemekler kişileri bir arada tutmak ve birlikteliği sağlamak için verilen yemeklerden birisidir. Bu tür yemek programları için genelde bir yer kiralanır. Büyük salonlar, kişi ağırlama kapasitesi büyük yemek yerleri bu işlerde tercih edilen yerlerdir. Teknede Yemek organizasyonu için tekneler de bu tür toplu yemekler için kiralanan yerlerden birisidir. Farklı bir konsepte yemek programı hazırlamak isteyen ve davetlileri için özel bir yemek zamanı hazırlamak isteyenler için tercih edilen konseptlerden birisidir.

Hangi Yemek Organizasyonları İçin Tercih Edilir?

Toplu yemek ziyafetlerinde tercih edilen teknede yemekli organizasyon konsepti iftar yemekleri, düğün yemekleri, iş yemekleri, açılış yemekleri gibi yemek organizasyonları için tercih edilmektedir. Bu tip yemek organizasyonları için ayrıcalıklı ve farklı bir yemek konsepti için bu programlar seçilmektedir.

Eşsiz Bir Atmosferde Yemek Ziyafeti İçin Teknede Yemekli Boğaz Turu Programını Tercih Edebilirsiniz

Eşsiz bir atmosferde sevdiklerinize, müşterilerinize yemek ziyafeti sunmak için teknede yemekli boğaz turu programı seçebilirsiniz. Ayrıcalıklı bir yemek ziyafetinde unutulmaz bir atmosferde mükemmel bir yemek konsepti ile değerli misafirlerinizi bu şekilde ağırlayabilirsiniz. Firma olarak bu konuda teknede yemek ziyafetinde sizlere yardımcı olmaya çalışmaktayız. 150 kişilik yemek verme ve hizmet etme kapasitemiz ile sizlere bu konuda destek vermekteyiz. Hizmet kalitemiz ve diğer hizmet alanlarımız için istediğiniz zaman bizleri arayabilirsiniz.