TEKLİF AL

Tekne 5

Toplu yemek organizasyonlarında sıra dışı konsept arayanlar için teknede yemekli boğaz turu konsepti ideal yemek konseptlerinden birisidir. Olağan yemek programlarından farklı olan atmosferi ile unutulmaz ve her zaman hafızalarda kalıcı bir anı olarak hatırlanan bir konsept olarak tekne programları son zamanların en popüler ve en çok tercih edilen yemek programlarından birisidir. İş adamları, seçkin kişiler ve daha pek çok kesimin tercih ettiği konseptlerden ve günümüzde çok tutulan konseptlerden birisidir.

Misafirleriniz İçin Ayrıcalıklı Bir Yemek Programı Hazırlayabilirsiniz

Misafirleriniz için sunumu ile ayrıcalıklı bir yemek programı hazırlayabilirsiniz. Bunun için teknede yemekli boğaz programı olarak tekne konseptini tercih edebilirsiniz. Değerli misafirlerinize boğazın eşsiz manzarası altında nefis yemeklerle donatılmış bir yemek ziyafet programı hazırlayabilirsiniz. Seçkin kişileri en iyi şekilde ağırlamak için muhteşem bir yemek programı olarak tekne programını tercih edebilirsiniz.

Rezervasyon İçin Arayabilirsiniz

Seçkin konuklarınız için seçkin bir yemek ziyafeti programı için teknede yemekli boğaz turu programı olarak firmamızdan bu konuda destek alabilirsiniz. Firmamız 60 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitesi ile sizlere hizmet vermektedir. Firmamızın hizmet kalitesi için bilgi alabilir ve rezervasyon işlemleri için bizleri arayabilirsiniz. İletişim için gerekli olan adres bilgileri ve telefon numaraları iletişim bölümü için ayrılan bölümde yer almaktadır. Buradan bize ulaşabilir ve program ve hizmetlerimiz ile alakalı her konuda bilgi alabilirsiniz.